ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
Відповідно до графіка проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2021/2022 навчальному році 26 листопада на базі нашого закладу проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якій взяли участь 15 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти громади.
Вітаємо з перемогою ученицю 8-А класу Попову Дар’ю, яка посіла ІІІ місце.
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261750390_243013237901111_7642040590013304678_n.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/261802274_243013084567793_7318558195659897172_n.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262119616_243013124567789_4587154687455082851_n.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262368155_243013174567784_8444325595167817310_n.jpg)