ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
![✍️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/270d.png)
01 грудня 2021 року відповідно до графіку проведення ІІ етапу Всеукраїських учнівських олімпіад на базі Андріївського ліцею № 1 проведено олімпіаду з правознавства, у якій взяли участь 5 учнів закладів загальної середньої освіти громади.
Вітаємо з перемогою ученицю 9-Б класу Сороку Анну, яка посіла ІІІ місце ![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/262713315_244955441040224_3181382132859921031_n.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/263089009_244955607706874_4530058660652246681_n.jpg)