Канал зв’язку для батьків першокласників

Інформація про створення каналу зв’язку для батьків першокласників
Триває набір дітей до 1 класу закладів загальної середньої освіти Харківської області.
З метою надання допомоги батькам першокласників на сайті КВНЗ “Харківська академія неперервної освіти”створено канал зв’язку, де є можливість поставити запитання та отримати відповідь відповідних фахівців.
Пропонуємо ознайомитися з презентаційними матеріалами, що допоможуть батькам на етапі вступу дитини до школи.
Матеріали підготувала  Коченгіна М. В., завідувач секції розвивального навчання кафедри методики дошкільної та початкової освіти, канд. пед. наук:
Для налагодження комунікації між педагогами та батьками першокласників пропонуємо матеріали, що сприятимуть удосконаленню готовності педагогів до організації партнерства з батьками першокласників і учнів задля підвищення культури відповідального батьківства.
Матеріали підготували:
  1. Капустіна Н.О., методист Центру громадянського виховання КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти»:
  1. Прасол І.О., методист Центру громадянського виховання КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти» (на волонтерських засадах).
  1. Коваль О. А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти»:
З метою підтримки батьків першокласників в умовах дистанційної освіти пропонуємо рекомендації «Як допомогти дитині адаптуватись до школи в умовах дистанційної освіти», як зробити період адаптації першокласників до умов навчання в дистанційному форматі менш болісним, як організувати режим першокласника, облаштувати робоче місце, налагодити контакт з учителем тощо.
Матеріал підготувала Нечай Олени Миколаївни, викладача секції розвивального навчання  кафедри методики дошкільної та початкової освіти, містяться поради батькам: