Освітня організація “Навчай для України” запрошує учнів долучитися до участі у проєкті “Освітній Суп”!

“Освітній суп” – це безкоштовні онлайн-заняття (академічний тьюторинг) з урахуванням шкільної програми для учнів та учениць 5-10 класів. Наші тьютори – це вчителі, які пройшли спеціальне навчання від Міжнародної академії тьюторингу та допомагають дитині визначити прогалини у знаннях, навчитися брати відповідальність за власний освітній шлях та самостійно досягати поставлених цілей. Проєкт “Освітній Суп” реалізується освітньою організацією “Навчай для України” за підтримки Світового банку та фінансування UBS Optimus Foundation.

Метою проєкту є вивчення та компенсація освітніх втрат, яких зазнали діти внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. У “Навчай для України” це буде вже 10 хвиля проєкту. Сумарно понад 9000 дітей різного віку отримали якісні заняття зі шкільної програми та підтримку тьюторів у складний час війни.

“Освітній Суп” – це наймасштабніший проєкт дослідження впливу тьюторингу. Його результати стануть важливі для впровадження тьюторингу в освітній процес у світі.

Старт навчання – 29 січня, тривалість – до 17 березня;
4 години занять на тиждень протягом 7 тижнів;
Кінцевий термін реєстрації – 17 січня 2024, 23:59 за київським часом.
Зареєструватися можуть діти (за участю батьків) за посиланням:

https://ee-eu.kobotoolbox.org/pjF3X82y