Проєкт уроків з фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом»

Наразі тисячі дітей перебувають у стресових ситуаціях, мають зависокий рівень тривожності та страху, втрачають зв’язок з реальністю і контроль над власним життям, ведуть малорухливий спосіб життя, що впливає на стан здоров’я. За оцінками експертів ЮНІСЕФ, найбільш дієвим засобом протидії негативним впливам війни на дітей, є їх повернення до спрямованої емоційно-забарвленої рухової активності, що підтверджують експерти ЮНІСЕФ.
Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29.03.2022 № 1/3730-22 повідомляє, що Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ», реалізують проєкт уроків з фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом».
Мета проєкту: забезпечити доступ до цікавої та доступної фізичної культури учням/ученицям України з метою зміцнення здоров’я, підвищення рівня рухової активності, зменшення тривожності та підсилення соціалізації, зміцнення єдності та патріотичного виховання, налагодження ефективної співпраці вчителів різних регіонів країни.
Проєкт спрямований на реалізацію програми Президента України «Здорова Україна» у воєнний час. Учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти можуть доєднатися до проєкту через Telegram канал: https://t.me/juniorzua
Участь у проєкті передбачає:
  1. Безкоштовне навчання для вчителів, щодо синхронного проведення уроків фізичної культури з видачею сертифікатів про підвищення кваліфікації.
  2. Практичний супровід і методичне забезпечення проведення синхронних онлайн уроків фізичної культури.
  3. Допомога в організації уроків Єдності і челенджів за участю учасників з різних регіонів.
  4. Участь у синхронних онлайн уроках опініон лідерів, українських зірок, відомих спортсменів, військових.
Важливо, що онлайн уроки фізичної культури закладів освіти, найактивніших учасників проєкту, будуть транслюватися в рамках проєкту Всеукраїнський розклад в режимі реального часу.
До уроків можна долучитися на Youtube-каналі Junior та через Telegram канал: https://t.me/juniorzua
Детальний опис проєкту уроків фізичної культури «Перемагаємо разом», тематику уроків Єдності на кожен тиждень завантажити ТУТ.