Свято Першого дзвоника
Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.
1 вересня – радісний осінній день, наповнений посмішками і квітами, свято для всіх дітей. Вітаємо вас з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_7303-300x200.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/1-300x225.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_7268-300x200.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_7294-300x200.jpg)
![](http://chd1.donets-osvita.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_7303-300x200.jpg)