Вступ на спеціальність 122 Комп’ютерні науки на конкурсну пропозицію «Комп’ютерні науки. Моделювання, проектування та комп’ютерна графіка»

Вступ за квотою-2 для абітурієнтів з особливо небезпечних територій, 40% бюджетних місць, тобто 34 місця на які можна вступити лише за індивідуальною усною співбесідою. Наступну інформацію та картинку можна використовувати для розповсюдження, будемо Вам дуже вдячні!


Вступай до нашого Telegram чату та отримай більше інформації та відповіді на всі питання зі вступу та спеціальності: https://t.me/joinchat/RqHz4EHITodlN2Vi

Ми готуємо фахівців за двома спеціалізаціями (вибірковими блоками). Під час подачі документів тобі буде запропоновано написати додаткову заяву та розставити пріоритети на вибіркові блоки, зокрема вибіркові блоки кафедри:

1. «Інтелектуальні та робототехнічні системи», затребуваний на ринку праці напрямок, що поєднує в собі з одного боку навчання спеціалістів в сфері штучного інтелекту, комп’ютерного зору (розпізнавання образів), обробки великих даних, Data Science, програмування на Python, C++, Java, Javascript та ін., з другого боку напрямок пов’язаний з робототехнікою. Робототехніка – це область інженерії, яка об’єднує механіку, електроніку, інженерну логістику та інформаційні технології. В цьому напрямі ми готуємо фахівців, що займаються розробкою автоматизованих робототехнічних систем керування і створенням робототехнічних комплексів, призначених для автоматизації складних технологічних процесів.

Основні дисципліни вибіркового блоку:
data engineering, машинне навчання, механіка робототехнічних систем, сучасна теорія управління, методи штучного інтелекту, математичні методи і алгоритми, хмарні технології та BigData, мови програмування: Python, C ++, Java та ін., Arduino Software, Raspberry Pi, Robot Operation System.

Стартові заробітні платні студентів 4-5 курсу на позиції Junior від 500-700$, крім того під час навчання студенти мають можливість пройти школу підготовки пілотів безпілотних літальних апаратів та приймати участь у наукових розробках та стартапах кафедри в сфері робототехніки та отримати додаткові знання та можливості при працевлаштуванні.

2. «Проектування, створення та аналіз комп’ютерних систем», напрямок, на якому навчають справжніх програмістів та надають всі необхідні знання і можливості для успішного працевлаштування вже на 4-5 курсі. На цьому вибірковому блоці навчають проектувати і розробляти нові програмні комплекси і досліджувати властивості складних програмних cистем, тобто тут ти навчишся програмувати на всіх мовах програмування, включаючи нові, що лише набувають популярності (Rust, Go і т.і.) та набудеш навичок роботи з новітніми технологіями, адже декілька викладачів кафедри за сумісництвом є діючими розробниками та Tech Lead-ами в міжнародних компаніях NIX Solutions, Grid Dynamics, MobiDev, ProfiSea та НПО Вертикаль.

Основні дисципліни вибіркового блоку:
мови програмування: C ++, Java, Python, Ruby та ін., дослідження операцій, математичні методи і алгоритми, паралельне і розподілене програмування, програмування мобільних пристроїв (Android, IOS), Internet-технології: front-end та back-end, бази даних.

До листа додано презентацію вибіркових блоків кафедри з прикладами робіт студентів. Ознайомся та зроби свій вибір!

Наші партнери SoftServe, Grid Dynamics, NIX Solutions, Akvelon, DataART, CodeIT, Турум-бурум, Quantum, Intetics, EPAM, Global Logic, MobiDev. Викладачі кафедри входять до складу освітнього комітету Kharkiv IT Cluster та активно приймають участь в різних подіях Кластеру.

Головні переваги навчання на наших вибіркових блоках та кафедрі:

– дуальна освіта для студентів старших курсів (4-6 курси), що дає студентам можливість відвідувати перші пари в будні дні і з 10:30 починати робочий день в компанії на позиції Intern/Trainee/Junior і т.д., а також відвідувати пари в суботу. В нас є договірні відносини з IT компанією SoftServe, що передбачають дуальну освіту для студентів починаючи з третього курсу та викладання окремих IT дисциплін спеціалістами компанії.

– проходження практики нашими студентами 3-4 і 6 курсів на базі IT компаній;

– участь фахівців компаній в проєктному навчанні студентів, в рамках якого спільно з викладачами інституту готується кілька проектів для студентів, після чого студенти різних спеціальностей на конкурсній основі записуються на проєкти і на протязі семестру його виконують з проміжними та фінальним звітами.

– участь фахівців компаній в проведенні курсів з різних IT напрямків для студентів 3-4 курсів як дисципліни вільного вибору або включення в існуючу дисципліну. Так студенти мали можливість прослухати лекції від Softserve, AkvelonQuantum, NIX Solutions;

– рецензування та експертиза матеріалів дисциплін IT компаніями;

– проведення фахівцями компаній мітапів для студентів;

– міжнародні стипендіальні програми та програми обміну студентів;

– студентський стартап рух, що активно розвивається на кафедрі та підтримується викладачами;

– працевлаштування після випуску.

Вступай до нашого Telegram чату та отримай більше інформації та відповіді на всі питання зі вступу та спеціальності: https://t.me/joinchat/RqHz4EHITodlN2Vi

 

Аби отримувати більше цікавої інформації від нас – підписуйся на наші соціальні мережі:

Telegram: https://t.me/official_cmps

Facebook: https://fb.com/official.cmps

Instagram: https://instagram.com/official_cmps

Web-сайт кафедри: https://web.kpi.kharkov.ua/cmps